MAZUĻU KLUBS

(AR MŪZIKAS NOVIRZIENU)


1.Grupa no 3 mēnešu vecuma - 6 mēnešiem  

2.Grupa : no 6 mēnešiem līdz 1 gadam                                                                

3.Grupa: no 1 līdz 2 gadiem    

Nodarbības laiks: 45 minūtes un 30 minūtes brīvais laiks

Cena: 14,- EUR par vienu nodarbību  un 49,00 EUR abonements

*** Obligāta iepriekšēja pieteikšanās! 

Kas ir Bēbīšu skoliņa?

Tā ir skoliņa, kurā notiek attīstošās nodarbības mazuļiem kopā ar vecākiem, vecvecākiem vai citiem bērniņa  aizbildņiem, lai veicinātu bērna psihoemocionālo, sociālo un fizisko attīstību. 

Ar skoliņas palīdzību, bērniņš tiek lēnām arī sagatavots bērnudārza gaitām (socializēts), ja vien, jau nav uzsācis to apmeklēt. 

______________________

Mūsu skoliņa ir paredzēta gan mammām, gan mazuļiem. Jo arī mammām ir vajadzība, pēc ‘’iziešanas no mājām’’, socializēšanās. Līdz ar to, nodarbību apmeklējums sniedz iespēju tikt pie jauniem draugiem, kā mazuļiem, tā arī mammām.

______________________

Ko dara bēbīšu skoliņā?

Vispārēji - notiek fiziska izkustēšanās, kas ir īpaši svarīga zīdaiņiem viņu pirmajā dzīves gadā, jo ir jāapgūst tik daudz jauna - galviņas celšana, priekšmetu satveršana, velšana, rāpošana, sēdēšana, celšanās kājās un staigāšana. Tādēļ, kopā vingrojam, lai sekmētu kustību iemaņas. Taču, ne tikai. Iepazīstam mūzikas un skaņas pasauli (arī dziedam), attīstām ritma izjūtu (arī dejojam). Taču, pilnvērtīga pirmsskolas vecuma bērna attīstība nav iedomājama bez sīkās motorikas attīstīšanas, tādēļ sekmējam arī pirkstiņu un plaukstu veiklību dažādu spēļu veidā.. Protams, neizpaliek arī grāmatu lasīšana, kas veicina iztēli un attīsta bērnu valodu. Iepazīstam jaunus materiālus un faktūras, sekmējam bērna sensorās prasmes.

Turpretī, mammām pie tējas tases ir ‘’mammu sarunas’’. Mammas iepazīstas ar citam mammām, tai skaitā, dalās ar savām sajūtām, emocijām, apmainās ar pieredzi. Nodarbības beigās patīkamā un sirsnīgā gaisotnē dzeram tēju, pabarojam savus bērniņus, kā arī runājam par mammas un vecāku būšanām.


Nodarbības vada: divu bērnu māmiņa, pieredzējusi pedagoģe/mūzikas skolotāja.

Nodarbības notiek: Lidoņu ielā 27,K3, Iļģuciemā. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās rakstot uz e-pastu: multicare.latvia@gmail.com .,  vai zvanot 28667938